درباره ما

به نام خدا
کتابفروشی تمدن نوین پایگاه اطلاع رسانی، معرفی و فروش کتاب است. این سایت در راستای تقویت گفتمان فکری و فرهنگی انقلاب اسلامی در موضوع علوم انسانی با اهداف زیر فعالیت خود را آغاز نموده است:
۱- اطلاع رسانی در حوزه کتاب و معرفی آثار منتشر شده مهم و خواندنی
۲- آخرین “اخبار” حوزه کتاب و نشر، نقد کتاب و فرهنگ  کتابخوانی
۳- بسترسازی و ارائه راهکارهای اجرایی برای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در میان اقشار مختلف جامعه
۴- ارائه پیشنهادهایی برای مطالعه موضوعی و سیرهای مطالعاتی مختلف
۵- گسترش فروش و توزیع اینترنتی محصولات فرهنگی اعم از کتاب، نرم‎‌افزار، نشریات
۶- ایجاد امکان دسترسی آسان و سریع به یک بانک اطلاعاتی کامل از محصولات حوزه علوم انسانی در انقلاب اسلامی برای دانشجویان و اساتید
معرفی متفکران، نویسندگان و هنرمندان برجسته انقلاب اسلامی و امکان دسترسی به آثار برجسته آنها، معرفی نشریات و لوح های فشرده برتر،  ارائه مشاوره و همکاری در زمینه برگزاری نمایشگاه های فرهنگی و ترویج فرهنگ کتابخوانی در دانشگاهها، مساجد، هئیت ها، و سیر مطالعاتی پیشنهادی در حوزه های مختلف از قابلیت های این پایگاه اینترنتی است.
بدون شک پی‎گیری و تلاش در جهت دستیابی به اهداف مذکور، اراده، همت و امکاناتی را می‎طلبد که جز با همکاری و همدلی مجموعه تولیدکنندگان، دست‎اندرکاران و مخاطبان محصولات فرهنگی میسر نمی‎‌شود، لذا چنانچه پیشنهادی دارید که به بهتر شدن “تمدن نوین” کمک می کند، و یا معرفی و نقد کتابی نوشته اید، برای ما ارسال کنید. (۰۹۱۰۴۶۴۶۲۱۲)
ناشران و نویسندگان هم  برای همکاری، تبادل محصولات و همچنین استفاده از امکانات این فروشگاه مجازی می توانند با ما تماس بگیرند.
منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم و دستتان را برای همکاری به گرمی می فشاریم.

استفاده از مطالب سايت تمدن نوین فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به انتشارات تمدن نوین می‌باشد.

در این روش شما می‌توانید با ارسال شناسه یا نام محصول، همراه با نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی به شماره 30003300781616، محصول مورد نظر خود را دریافت نمایید. اطلاعات بیشتر
X