سیاست بازپرداخت و بازگشت کالا

ضمانت بازگشت کالا

آرامش خاطر مشتریان از خرید خود از مهمترین اولویت‌های انتشارات تمدن نوین اسلامی می‌باشد، در همین راستا تمام تلاش خود را بکار گرفته‌ایم تا اطلاعات دقیقی از محصولات در سایت قرار داده شود تا مشتریان بتوانند با آگاهی کامل اقدام به خرید نمایند. با وجود این ممکن است مشتریان محترم به علت وجود مشکل، قصد بازگشت کالای خریداری شده را داشته باشند که در این راستا ضمانت 7روزه بازگشت کالا با توجه به شرایط زیر در اختیار مشتریان خود قرار داده‌ایم.

از اینکه انتشارات تمدن نوین اسلامی را برای خرید خود انتخاب کرده اید از شما متشکریم

شرایط بازگرداندن کالا

همکاران ما در انتشارات تمدن نوین اسلامی حداکثر تلاش خود را انجام می‌دهند تا اطلاعات و تصاویر موجود در سایت از نظر اصالت، اندازه و جنس مطابق نمونه اصلی باشند. بر همین اساس اگر محصول خریداری شده دارای مغایرتی با اطلاعات درج شده در سایت باشد، مشتری می تواند از حق استرداد کالا استفاده نماید.

و هم چنین مشتریان محترم از زمان دریافت محصول 7روز فرصت دارند تا کالای معیوب و یا صدمه دیده خود را بازگردانند. برای واجد شرایط بودن استفاده از ضمانت 7روزه، مشتریان ملزم به رعایت شرایط زیر می باشند:

  • کتب خریداری شده باید در همان وضعیت و شرایطی باشد که آن را دریافت کرده اید.
  • کتب خریداری شده بصورت اینترنتی باید شماره سفارش معتبر داشته باشند.

نکته مهم:

در هنگام ثبت سفارش اینترنتی لطفاً اطلاعات فرم خرید را بصورت دقیق و بدون اشتباه وارد کنید تا از مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

نکات مهم

– نکته اول

مشتریان محترمی که از طریق وبسایت کتب خود را سفارش داده اند باید توجه داشته باشند هنگامیکه بسته خود را دریافت می‌کنند، ابتدا سلامت فیزیکی جعبه را بررسی و در صورت وجود هرگونه آسیب از تحویل آن خودداری نمایند.

– نکته دوم

همکاران ما در انتشارات تمدن نوین اسلامی پس از دریافت کتب عودت داده شده، محصول را بررسی و در صورت واجد شرایط بودن ضمانت 7 روزه، مبلغ پرداخت شده را حداکثر تا 72 ساعت کاری به حساب مشتری عودت خواهند داد. (هزینه پست از مبلغ شما کسر خواهد شد.)

انصراف از سفارش

مشتریان محترم در صورتی که از خرید خود منصرف شده اند، اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید در اسرع وقت با پشتیبانی انتشارات تمدن نوین اسلامی تماس بگیرند و درخواست لغو سفارش خود را ثبت کنند. مبلغ واریز شده نیز حداکثر تا 72 ساعت کاری، به حساب شما عزیزان عودت داده خواهد شد.